کد خبر: 793593 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مدیر عامل باشگاه ۹۰ ارومیه هدف اصلی این تیم را صعود به لیگ برتر عنوان کرد.

یحیی بهاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در ارومیه، در زمینه برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم 90 ارومیه در شهرستان کرج اظهار کرد: پس گذراندن دوره بدنسازی در ارومیه، برگزاری یک اردوی آماده‌سازی برای تیم مهم و ضروری بود.

وی ادامه داد: در اردوی کرج هدف اصلی برگزاری بازی‌های دوستانه بود که در این راستا چهار مسابقه برای هفته جاری و دو مسابقه برای هفته آینده برنامه‌ریزی شده تا بازیکنان تیم به صورت کامل توسط کادر فنی، ارزیابی و نقاط ضعف و قوت مشخص شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ۹۰ ارومیه با تاکید بر اینکه شناخت بازیکنان تیم، نکته اصلی و مهم برگزاری این اردو تاکنون بوده است، افزود: تاکنون در دو دیدار دوستانه به مصاف تیم‌های شهرداری کرج و مس رفسنجان رفته و دو پیروزی به دست آورده‌ایم و در ادامه به ترتیب به مصاف تیم‌های گل ریحان البرز و نفت مسجد سلیمان خواهیم رفت‌.

وی با مثبت ارزیابی کردن این اردو در خصوص نقل‌ و انتقالات تصریح کرد: نقل‌ و انتقالات تیم به پایان نرسیده و بر اساس بازی‌های دوستانه‌ای که انجام شده و با اعلام کادرفنی در دو تا سه پست، نیاز به تقویت تیم وجود دارد؛ بنابر این در روزهای آینده با جذب بازیکنان جدید و تکمیل تیم، پرونده نقل‌ و انتقالات بسته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه به دلیل محدودیت لیست، احتمال کنار گذاشته شدن چند بازیکن بومی و غیربومی وجود دارد، افزود: در مجموع با پایان اردوی کرج و جذب نفرات جدید و جدایی برخی از بازیکنان، لیست نهایی تیم اعلام خواهد شد.

بهاری در رابطه با محرومیت تیم ۹۰ ارومیه از میزبانی در مسابقات لیگ دسته اول گفت: اگر قرار باشد تیم 90 در مسابقات لیگ دسته اول، از حمایت هواداران خود به عنوان سرمایه اصلی محروم باشد هرگز به این اتفاق تن نداده و حتی حاضر هستیم برای حفظ میزبانی از مسابقات کنار بکشیم اما بدون هوادار در هیچ مسابقه‌ای حاضر نخواهیم شد.

وی در پایان تاکید کرد: سیاست اصلی باشگاه ۹۰ میزبانی از تیم‌ها در ورزشگاه تختی بوده و از سوی دیگر  مسئولان در فرصت باقیمانده، نواقص این ورزشگاه را رفع کنند تا هواداران پرشور ۹۰ در شهر خود از تیم حمایت کنند تا به سوی هدف اصلی خود که همان صعود به لیگ برتر است قدم برداریم.

یحیی بهاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر