کد خبر: 783504 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: با توجه به تاکید وزیر نیرو مبنی بر لزوم ارائه قبوض الکترونیکی به مشترکین صنعت برق، امکان ارائه صورتحساب برق مصرفی به کلیه مشترکین بصورت الکترونیکی فراهم می شود.

اکبر حسن بکلو در گفت وگو با ایلنا عنوان کرد :با توجه به تاکید وزیر نیرو مبنی بر لزوم ارائه قبوض الکترونیکی به مشترکین صنعت برق، امکان ارائه صورتحساب برق مصرفی به کلیه مشترکین بصورت الکترونیکی فراهم می شود.

حسن بکلو افزود: در این راستا به منظور پیاده سازی صحیح و جامع طرح قبض سبز و حصول اطمینان از ارائه صورتحساب الکترونیکی بصورت صحیح و به موقع و یکپارچه در کشور، سامانه متمرکز ارائه قبوض الکترونیکی توسط شرکت توانیر راه اندازی خواهد شد.

وی با اعلام اینکه قبوض برق کاغذی از اول مرداد ماه حذف خواهد شد، از مشترکین برق استان خواست در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان در ارتباط با مزایای اجرای این طرح به کاهش مراجعات حضوری، افزایش بهره وری، حفظ محیط زیست اشاره کرد و ادامه داد: با اجرای این طرح سالانه مبلغ 9187 میلیون ریال از بابت چاپ قبض و کاغذ و مبلغ 34224 میلیون ریال از بابت توزیع قبض و جمعاً مبلغ 43411 میلیون ریال در هزینه های این شرکت صرفه جویی خواهد شد.

حسن بکلو افزود: از تعداد 1247960 مشترک برق در سطح استان، تعداد 845794 مشترک نسبت به ثبت تلفن همراه خود اقدام کرده اند که انتظار می رود در فرصت باقی مانده بقیه مشترکین نیز نسبت به ثبت تلفن همراه خود اقدام کنند.

آذربایجان غربی برق بهره وری شماره تلفن صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر