سرخط خبرها:
کد خبر: 397444 A

رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی:

رئیس هیات والیبال آذربایجان غربی گفت: ارومیه مهد و خاستگاه والیبال است و چهره های زیادی از این شهر به تیم ملی معرفی شده اند.

به گزارش ایلنا از ارومیه، کریم فروزان در اولین استفاده رسمی از ساختمان هیات و در آستانه روز خبرنگار و در مراسم تجلیل از خبرنگاران ورزش نویس استان گفت: ارومیه مهد والیبال است و از سال های 43 والیبال از این شهر خودنمایی کرده و سالیان سال کاپیتان تیم ملی از این شهر بوده است.

وی ادامه داد: در دومین سال فعالیت در هیات آموزش و استعدادیابی و کار برنامه‌ریزی شده روی جوانان که نوید ریشه دار بودن این شهر را نشان می دهد، در اولویت قرار دارد.

فروزان در جواب به این سئوال که با این روند آیا شما به عنوان رئیس هیات والیبال با آمدن تروایسا مخالفید ، افزود : من شناختی از تراویسا مربی جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه ندارم ولی با توجه به اینکه مرکز تصمیم گیری والیبال این دفتر است متاسفانه مشورتی در این خصوص صورت نگرفته است هر چند ما حق دخالت نداریم.

وی ادامه داد : نامه ای به باشگاه شهرداری نوشتیم و درخواست کردیم هر چه زودتر بیایند قراردادها را امضا کنند تا بازیکنان به تیم های دیگر نروند.

فروزان تاکید کرد : متاسفانه باشگاه شهرداری ارومیه وقتی قرار یک میلیارد و 200 تومانی و یا 700 میلیونی بسته اند هنوز 10 درصد آن را به هیات پرداخت نکرده اند و این نشان می‌دهد مشکل مالی دارد.

فروزان اذعان کرد : اداره کل ورزش و جوانان در طول 2 سال اخیر یک ریال به هیات کمک نکرده است.

رئیس هیات والیبال استان تصریح کرد :  در برخی قراردادهای ورزشی کشوری برای یک فصل و چند بازی میلیاردها تومان پول جابجا می شود و کسی نیست بپرسد چرا این همه پول پرداخت شده است ولی وقتی یک مدیر 120 ساعت اضافه کاری می گیرد زمین و زمان را به هم می زنند.

رئیس هیات والیبال تاکید کرد : تیم جوانان آذربایجان غربی نیز اواخر شهریور به قهرمانی کشور اعزام می شود.

وی گفت : آموزش تیم بانوان را نیز اغاز کرده ایم که امیدواریم در سال های آتی با برنامه ریزی بتوان در این رشته هم مقام کسب کنیم.

رئیس هیات والیبال استان اذعان کرد : در خصوص استعدادیابی نیز زمان فعالیت مدارس اقدام به شناسایی افراد توانمند می کنیم و کار آموزش را دنبال می کنیم.

آذربایجان غربی تیم ملی جامعه رسانه والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر