کد خبر: 1109225 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی گفت: کتابخانه های عمومی در پنج شهرستان این استان به خاطر اعلام وضعیت قرمز کرونایی تعطیل شد.

خدیجه معصومی در گفت و گو با ایلنا، بیان کرد: با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان‌های ارومیه، اشنویه، خوی، چایپاره و ماکو در آذربایجان‌غربی توسط ستاد مبارزه با کرونا، ارائه خدمات حضوری در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها از ۲ مرداد ماه تعطیل است.

وی افزود: ارائه خدمات حضوری در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها تعطیل بوده و فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی از جمله نشست‌های نقد و بررسی کتاب، برگزای محافل ادبی و برنامه‌های مناستبی و ... در بستر فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

معصومی ادامه داد: امانت منابع کتابخانه‌ای از کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، با اجرای طرح «کتاب پیک» و تماس با شماره‌های اعلام شده امکان‌پذیر است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی بیان کرد: هر گونه تغییر در ساعت فعالیت کتابخانه‌ها و نیز موارد دیگر از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی به نشانی www.orumiyeh.iranpl.ir و _orumiyehpl در اینستاگرام به آگاهی عموم مردم خواهد رسید.

معصومی ادامه داد: سالن‌های کتابخوانی در وضعیت قرمز تعطیل، در وضعیت نارنجی با ۳۰ درصد، در وضعیت زرد با ۴۰ درصد و در وضعیت آبی با ۵۰ درصد ظرفیت فعال خواهند بود.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی فضای مجازی کتابخانه های عمومی کتابخانه اشنویه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر