کد خبر: 1106852 A

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی از دعوت ۶ ورزشکار ناشنوا و کم شنوای شایسته استان به اردوی دوم تیم ملی والیبال خبر داد.

عبدالسلام معروفی در گفت و گو با ایلنا،با اشاره به توانمندی های ورزشکاران آذربایجان غربی در رشته های مختلف از جمله والیبال گفت : خوشبختانه برای دومین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی والیبال آقایان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ٢٠٢١ ایتالیا ۶ والیبالیست برای این اردو از استان دعوت شده اند. 

وی با بیان اینکه این ورزشکاران به اردوی مرحله اول نیز دعوت شده بودند، ادامه داد : رسا ملک زاده، رامز مجرد، امیر افخمی سرایی، آرام داداش خانی ، احمد بهادری و جعفر علیزاده از جمله دعوت شدگان به این اردو هستند که نیمه اول مردادماه در فدراسیون ورزش های ناشنوایان حضور خواهند داشت. 

رئیس هیات ورزش های ناشنوایان آذربایجان غربی خواستار توجه و حمایت بیشتر مسئولان و رفع تبعیض ها از ورزشکاران و قهرمانان ناشنوا و کم شنوا با سایر ورزشکاران شد.

به گزارش ایلنا، تیم والیبال ناشنوایان آذربایجان غربی سال ٩٨ و در جریان مسابقات کشوری موفق به کسب مقام سوم قهرمانی این ماراتن در سطح کشور شده بود.

انتهای پیام/

انتهای پیام/
آذربایجان غربی انتخابی تیم ملی تیم ملی ملک زاده والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر