کد خبر: 1102263 A

مدیر کل پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی، از آغاز مرحله اول توزیع بیش از ۵۰ تن گوشت گوساله منجمد داخلی در استان خبر داد.

 به گزارش ایلنا، داود قربان نژاد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای  تامین اقلام اساسی مواد غذایی و تنظیم بازار مصرف مواد پروتئینی، بیش از ۵۰ تن گوشت گوساله منجمد داخلی به قیمت مصوب در سراسر استان توزیع می شود.

وی، افزود: در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار و تعدیل قیمت گوشت در بازار مصرف استان این محموله که از دام های داخلی کشور با رعایت استانداردهای کیفی بالائی تولید و تامین شده است به قیمت مصوب در فروشگاه های زنجیره ای استان توزیع می شود.

مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی اضافه کرد: بر اساس قیمت ستاد تنظیم بازار استان قیمت هر کیلو گرم گوشت منجمد قطعه ران به قیمت ۸۴ هزار تومان و قطعات سردست و گردن به قیمت ۸۲ هزار تومان، گوشت راسته ۸۰ هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم قلوه گاه ۶۰ذهزارتومان تحویل درب سردخانه برای عاملین توزیع می شود.

قربان نژاد تاکید کرد: از مصرف کنندگان درخواست می شود هر گونه تخلف کم فروشی یا عرضه خارج از سیستم توزیع را به بازرسان سازمان صمت  اطلاع و یا با سامانه ۱۲۴ بازرسی و نظارت، سازمان صنعت ،معدن و تجارت گزارش کنند.

وی افزود: با توجه به تامین ذخایر کافی و مطمئن از اقلام پروتئینی مورد نیاز استان انواع گوشت قرمز و سفید منجمد تحت عنوان ذخایر راهبردی شد.

به گفته قربان نژاد مراکز عمده مصرف و مباشرین  توزیع استان می توانند جهت تامین این اقلام با اخذ معرفی نامه از سازمان صمت اقدام کنند.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی سازمان صنعت معدن و تجارت گوشت مواد غذایی اقلام اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر