کد خبر: 1100732 A

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز آب در روستاهای شهرستان خوی آغاز و برخورد با متخلفان در راستای محقق شدن عدالت اجتماعی در حال انجام است.

 یدالله سلطانی در گفت و گو با ایلنا بیان کرد: اکیپ شناسایی انشعابات غیر مجاز شرکت جهت پیمایش در روستاهای شهرستان ، با اخذ دستور قضایی و با همراهی نیروی انتظامی، شناسایی انشعابات غیر مجاز را آغاز کرده است.

وی افزود: در این پیمایش خانه به خانه، مأموران شناسایی انشعابات غیر مجاز شرکت  توانستند ۹ فقره انشعاب آب غیر مجاز را  از اول تیرماه در روستاهای شهرستان شناسایی کنند.

سلطانی با بیان اینکه انشعاب غیرمجاز و اسراف آب شرب در روستاها موجب افت فشار و قطعی‌های مکرر در این مناطق می‌شود افزود: متأسفانه در یکی مناطق روستای عسگرآباد منتهی به باغ شخصی یک فقره انشعاب غیر مجاز غیر مجاز شناسایی شد.

وی افزود: در مسیر این لوله، منازل و باغ که بصورت شبانه روزی اقدام به آبیاری باغ ها می کردند  باعث افت شدید آب مناطق پایین دست و ایجاد مشکل اصلی بی آبی در این روستا شده بود.

مدیرعامل شرکت بیان کرد: با شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز در کمترین زمان ممکن، آب به پایین دست روستاها رسید و این امر رضایت روستاییان  را در پی داشت.

وی افزود: شرکت آب و فاضلاب خوی پایش خانه به خانه را در مناطق ادامه خواهد داد و متخلفین توسط نماینده حقوقی شرکت، جهت برخورد قضایی به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

سلطانی خاطر نشان کردد: انشعابات غیرمجاز تأثیر مستقیم در افت فشار و کاهش کیفی آب شرب ساکنان روستایی دارد و در این زمینه در تلاش هستیم تا همه انشعابات غیرمجاز را در سطح روستاهای شهرستان جمع‌آوری کنیم.

مدیرعامل شرکت در پایان از مردم شریف خواست هر گونه تخلف در مصرف آب و انشعاب غیرمجاز، با شماره تماس ۱۲۲ را به اطلاع این شرکت برسانند تا مأموران مربوطه در کوتاهترین زمان ممکن به آن رسیدگی کنند.

 

انتهای پیام/
شبانه روزی شرکت آب و فاضلاب نیروی انتظامی هیئت مدیره روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر