کد خبر: 1097603 A

طی خرداد ماه سال‌جاری صورت گرفت؛

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: طی خرداد ماهه سال جاری، 260 فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات در سطح شهر انجام شده است.

ابراهیم شاد قوشچی در گفت و گو با ایلنا،با بیان اینکه طی خرداد ماه سال جاری، 260 فقره عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده است، بیان کرد:  تعداد خودروهای شرکت کننده در عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات  به تعداد 174 خودرو اطفاء حریق و 96 خودرو امداد و نجات بود.

وی برگزاری آزمون آمادگی جسمانی از کلیه پرسنل عملیاتی سازمان توسط کارشناسان اداره آموزش و تربیت بدنی سازمان، برگزاری آزمون آمادگی جسمانی از پرسنل عملیاتی،  برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نسل جدید آسانسورها با اساتید مجرب برای تمامی پرسنل عملیاتی و برگزاری کلاس های مقابله با اقدام به خودکشی برای  افسران شیفت، جانشین افسران شیفت و گروه امداد و نجات  از جمله دوره های  آموزشی  برگزار شده در خردادماه عنوان کرد.

شاد قوشچی با بیان این که حوادث حریق وآتش‌ سوزی به دلیل افزایش جمعیت و خطاهای انسانی و ایجاد نوعی از کاربری‌ها پیوسته روبه افزایش است، عنوان کرد:  باوجود هوشمندسازی ساختمان‌های مسکونی و تجاری شاهد افزایش آمار حریق و آتش سوزی در سطح شهر ارومیه هستیم.

 

انتهای پیام/
آتش نشانی امداد و نجات خودرو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر