کد خبر: 1086998 A

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهیندژ از کشف محموله مرغ زنده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، امان الله نقدی گفت: در راستای رصد و بازرسی نحوه عملکرد واحدهای مرغداری و کشتارگاه های دام و طیور شهرستان یک محموله مرغ زنده که به صورت غیر قانونی و خارج از شبکه در حال توزیع بود کشف شد.

وی افزود: پس از کشف این محموله پرونده تخلف صنفی برای واحد مرغداری با عنوان توزیع خارج از شبکه و گرانفروشی به ارزش بیش از ۷ میلیارد ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد.

نقدی تصریح کرد: همچنین در حین بازرسی های انجام شده در این شهرستان ۲۱۶ حلب روغن نباتی نیمه جامد کشف و پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از ۲۸۰ میلیون ریال تشکیل شد. همچنین  ۳۰۰ کیسه سیمان با پرونده تخلف صنفی به ارزش بیش از ۹۰ میلیون ریال نیز  کشف و ضبط شد که پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به ارگان های ذیربط ارجاع شد.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان شاهیندژ اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۶۲ مورد بازرسی از واحد های صنفی، غیرصنفی، تولیدی، توزیعی، خدماتی و غیره انجام شده است.

نقدی بیان کرد: طی بازرسی های انجام شده در این شهرستان ۶۵ فقره پرونده تخلفات صنفی به ارزش بیش از ۸ میلیارد ریال تشکیل و  جهت صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات ارسال شد.

وی افزود: هم چنین در بازه زمانی یاد شده در شهرستان شاهیندژ ۹ فقره پرونده کالای قاچاق به ارزش بیش از ۲۱ میلیون ریال تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

رئیس اداره صمت در پایان خاطرنشان کرد: ستاد خبری سازمان به صورت شبانه روزی از طریق سامانه ۱۲۴ و مراجعه حضوری آماده دریافت شکایات و گزارش های مردمی است.

انتهای پیام/
اداره صنعت معدن سیمان کشف و ضبط حلب بازرسی های انجام شده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر