کد خبر: 1086465 A

سرپرست روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: دسترسی به خدمات مجازی قوه قضائیه با استفاده از اپلیکیشن عدالت همراه امکانپذیر شده است.

به گزارش ایلنا، اکبر تایوغ با اشاره به اینکه یکی از طرح های بزرگ و مهم دستگاه قضایی در سال‌های اخیر ارائه خدمات به شکل الکترونیک بوده گفت: به این منظور اپلیکیشن عدالت همراه در قوه قضاییه طراحی و ایجاد شده تا آحاد مردم بتوانند از آن طریق بدون واسطه و در هر زمان و مکان به امور قضایی دسترسی سریع و آسان داشته باشند.

وی افزود: از امکانات این اپلیکیشن می توان به دسترسی به سامانه ابلاغ الکترونیک، دسترسی به سامانه نوبت دهی، دسترسی به نظرسنجی، دسترسی به سامانه اطلاع رسانی پرونده، دسترسی به سامانه گواهی عدم سوء پیشینه و کاهش چشمگیر در هزینه ها و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعان نام برد.

سرپرست روابط عمومی دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: همچنین افزایش سرعت در اجرا و رسیدگی به پرونده های قضایی، امکان نظرسنجی اشخاص در خصوص عملکرد همکاران واحدهای قضایی از دیگر امکانات این اپلیکیشن است.

تایوغ اظهار داشت: مردم آذربایجان‌غربی می‌توانند با ثبت نام در سامانه ثنا و دریافت این اپلیکیشن از طرق سامانه http://sana.adliran.ir  یا درگاه ملی قوه قضاییه یا برنامه بازار از امکانات این برنامه استفاده کنند.

 

انتهای پیام/
آذربایجان غربی روابط عمومی قوه قضائیه قوه قضاییه دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر