کد خبر: 1082392 A

رومینا زینالی تنیسور ارومیه‌ای استان با پیروزی مقابل حریفان به نیمه نهایی دو نفره تور جهانی راه یافت

به گزارش ایلنا،روز پنجم تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال ارومیه با برگزاری دیدارهای انفرادی در مرحله یک هشتم و ۲ نفره پسران و دختران در مرحله یک چهارم نهایی برگزار شد.

 در رقابت‌های انفرادی پسران، علی یزدانی، سامان رضائیان، محمدپارسا افسری، امیرعلی قوام و کسری رحمانی از کشورمان، انس کوسا و محموت برا بینیچی از ترکیه و کیان سانتینو کاسمی از آلمان راهی یک چهارم نهایی شدند.

 در انفرادی دختران رومینا زینالی تنیسور استان، مشکات‌الزهرا صفی، ماندگار فرزامی، ثنا گرکانی، پرنیا رکن‌آبادی از کشورمان و دیدناز پولات، ادا نومانوگلو و نیسا بولوت از ترکیه با شکست حریفان خود صعود کردند.

در رقابت ۲ نفره پسران تیم امیرعلی قوام و یونس طلاور، تیم کیان سانتینو کاسه می از آلمان و علی یزدانی، تیم محمود برا بینیچی و آریل کایرا تونا از ترکیه و تیم فادی بیدان از لبنان و انس کوسا از ترکیه و در رقابت دختران تیم ادا نومانوگلو و دیدناز پولات از ترکیه، تیم درسا چراغی و مشکات‌الزهرا سافی، تیم لارا اروگلو از ترکیه و پرنیا رکن‌آبادی و تیم رومینا زینالی تنیسور آذربایجان‌غربی و ماندگار فرزامی به نیمه نهایی راه یافتند.

تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال ارومیه با حضور ۹۰ تنیسور از کشورهای ایران، جمهوری چک، ترکیه، پرتغال، اوکراین، آلمان، لبنان و بلژیک در دو بخش پسران و دختران و در رقابت‌های انفرادی و ۲ نفره طی یک هفته در حال برگزاری است.

 

آذربایجان غربی ارومیه تور جهانی تنیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر