کد خبر: 1081989 A

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از ممنوعیت تجمع و سخنرانی انتخاباتی در فضاهای بسته در تمام شهر های استان خبر داد.

علی مصطفوی در گفت و گو با ایلنا،با اشاره به روند اجرای مراحل مختلف انتخابات در استان گفت: روند برگزاری انتخابات در استان همچون کشور بر اساس زمانبندی های اعلام شده در حال انجام است.

مصطفوی افزود:تجمع و سخنرانی انتخاباتی در فضاهای سربسته ممنوع است و در فضاهای سر باز نیز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و استفاده از ظرفیت ۳۰ درصدی فضای سالن امکان برگزاری تجمع های انتخاباتی نامزدها امکان پذیر خواهد بود.

وی با اشاره به برخی مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص روند برگزاری انتخابات در کشور گفت: اجرای این مصوبات توسط مجریان انتخابات در استان ضروری است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی‌مشارکت‌حداکثری،قانونمداری ،امانتداری و بی طرفی را چهار اصل مهم انتخابات در استان عنوان کرد و گفت: مسئولان و مجریان انتخابات در استان باید تلاش کنند با رعایت این اصول و رعایت دستورالعمل های بهداشتی زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

 

آذربایجان غربی ارومیه انتخابات1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر