کد خبر: 1080610 A

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی خبر داد؛

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی در شانزدهمین سالگرد تأسیس این صندوق از ارائه بسته تشویقی به کارگزاران و بیمه شدگان این صندوق خبر داد.

به گزارش ایلنا، یونس معزز ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر و نیز سالگرد تأسیس صندوق از ارائه بسته تشویقی به کارگزاران و بیمه شدگان جدید خبر داد و گفت: به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس صندوق، در نحوه محاسبه و پرداخت حق الزحمه تشویقی کارگزاران علاوه بر حق الزحمه استحقاقی در جذب و تمدید بیمه‌شدگان در خرداد ماه،  ۱۶  درصد حق الزحمه استحقاقی نیز به عنوان حق الزحمه تشویقی، برای کارگزاران محاسبه و پرداخت خواهد شد.

اعطای کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: همچنین به ۱۷۶ نفر از بیمه شدگانی که از تاریخ ۳ لغایت ۱۰ خردادماه اقدام به ثبت نام و یا واریز حق بیمه نمایند به قید قرعه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعطا می‌شود.

طبق این دستور؛ از این تعداد ۱۶ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات و ۱۶۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به بیمه شدگانی که برای اولین بار به خانواده بزرگ بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌پیوندند، اعطا خواهد شد.

کارگزاران و علاقه مندان برای عضویت در این صندوق به منظور کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به کارگزاری های مستقر در سراسر کشور مراجعه کنند، همچنین می توانند اطلاعات مربوط به کارگزاریها را در سایت صندوق به آدرس www.roostaa.ir  دنبال کنند.

 

صندوق بیمه روستاییان و عشایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر