کد خبر: 1074763 A

طی سال گذشته صورت گرفت؛

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: در سال گذشته با انجام تعمیرات تجهیزات در داخل شرکت ۲۳۰ میلیون ریال صرفه جویی صورت گرفت.

ابراهیم اصغرنژاد در گفت و گو با ایلنا اظهار داشت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی در شرکت، تعمیر قطعات برقی، شیر فلکه تاسیسات و کلرزنهای مایعی در دستور کار شرکت قرار گرفت تا با تکیه بر توان نیروهای داخلی شرکت از خرید تجهیزات جدید و هزینه های اضافی جلوگیری بعمل آید.

 وی افزود: بر این اساس کلیه کلرزن‌های مایعی در داخل شرکت با کمترین هزینه تعمیر و از قطعات اسقاط شده موجود در انبار، نسبت به تعمیر قطعات اصلی کلیدها، کنتاکتورهای تابلو برق و شیر فلکه های تاسیسات چاههای عمیق اقدام و مجدداً در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

اصغرنژاد با اشاره به اینکه  در سال ۹۹ سیزده دستگاه کلرزن، چهار دستگاه کنتاکتور برق، سه عدد خازن و ۲ عدد شیر فلکه تاسیسات با استفاده از قطعات اسقاطی انبار تعمیر شد.

 معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خوی،خاطر نشان کرد:در سالهای قبل این تجهیزات  یا از مدار بهره برداری خارج و یا با هزینه های بالایی در خارج از شرکت تعمیر می شدند.

 

انتهای پیام/
اقتصاد مقاومتی برق شرکت آب و فاضلاب شیر صرفه جویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر