کد خبر: 1068357 A

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از استمرار تلاش‌ها و اقدامات ویژه آبفای شهرستان خوی در ارتقای کمیت و کیفیت آب روستاهای شهرستان خبر داد.

 ابراهیم اصغرنژاد در گفت‌وگو با ایلنا، بیان کرد: از زمان یکپارچه سازی شرکتهای آب و فاضلاب شهری و روستائی  تا به امروز با وجود مشکلات و کمبودهای شدید زیرساختی، تاسیساتی و منابع، تلاش‌ها و اقدامات ویژه‌ای برای ارتقای کمی و کیفی آب این روستاها از سوی شرکت آب و فاضلاب خوی انجام شده است. 

اصغرنژاد افزود: اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی اقدامی هدفمند و رو به جلو بود که در همین مدت نیز بسیاری از مشکل آب‌رسانی در روستاها را برطرف کرده است.

وی به اقدامات انجام‌شده در این زمینه اشاره کرد و افزود: اقداماتی که در این مدت انجام شده شامل  بازسازی شبکه و چاه‌های تامین‌کننده آب ، توسعه شبکه آب ، حفر چاه و ... در روستاهای شهرستان است.

معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت خاطر نشان کرد :با یکپارچه سازی این شرکت‌ها و هم افزایی امکانات و خدمات شاهد تحولی در عرصه ارائه خدمات و تامین امکانات برای خدمات رسانی هرچه بیشتر به مشترکان آب شهری و روستایی هستیم.

به گزارش ایلنا، شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی به بیش از ۱۲۰ هزار  مشترک آب شهری و روستائی خدمت رسانی می‌کند.

خوی آب و فاضلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر