کد خبر: 1058476 A

با اعلام وضعیت قرمز و نارنجی کرونا در برخی شهرهای استان ؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی گفت: با اعلام وضعیت قرمز و نارنجی در برخی شهرستان های استان ارائه خدمات حضوری در کتابخانه های عمومی این شهرهاتعطیل شد.

خدیجه معصومی در گفت و گو با ایلنا،با اشاره اعلام وضعیت نارنجی و قرمز در شهرستان‌های ارومیه، نقده، خوی، اشنویه، سردشت، بوکان، چالدران، ماکو، پلدشت و پیرانشهر توسط ستاد مبارزه با کرونا گفت: ارائه خدمات حضوری در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان‌ها تعطیل است.

 معصومی افزود:در شهرستان‌های با وضعیت زرد شامل تکاب، شاهین‌دژ، مهاباد، میاندوآب، سلماس، شوط و چایپاره کتابخانه‌های عمومی دایر خواهد بود.

 وی ادامه داد: خدمات حضوری در شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز تعطیل بوده و فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی از جمله نشست‌های نقد و بررسی کتاب، برگزای محافل ادبی و برنامه‌های مناستبی و ... در بستر فضای مجازی ادامه خواهد داشت.

 این مسئول همچنین با اشاره به ساعت فعالیت کتابخانه‌های عمومی در نیمه نخست سال ۱۴۰۰، گفت: کتابخانه‌های دو شیفت، از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۹:۳۰، کتابخانه مرکزی استان از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۱ و کتابخانه‌های تک شیفت و روستایی از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰  آماده ارائه خدمات به علاقمندان هستند.

 معصومی بیان کرد: امانت منابع کتابخانه‌ای از کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، با اجرای طرح «کتاب پیک» و تماس با شماره‌های اعلام شده امکان‌پذیر است.

 

آذربایجان غربی ارومیه وضعیت قرمز کرونایی تعطیلی کتابخانه های عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر