کد خبر: 1053553 A

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه از اعمال محدودیت‌ در باغ رضوان ارومیه در پنج شنبه و جمعه آخر سال با هدف پیشگیری از کرونا خبر داد.

حجت الاسلام امیرعباس عابدینی در گفت و گو با ایلنا، با بیان اینکه محدودیت‌ها در باغ رضوان با هدف پیشگیری از کرونا از چند هفته  گذشته اعمال شده است،  بیان کرد:  با توجه به وضعیت تشدید دوباره شیوع کرونا در شهر ارومیه، ورودی های باغ رضوان طبق مصوبه ستاد کرونا تا اطلاع ثانوی مسدود است .

وی با بیان اینکه مسیر اصلی وردی باغ رضوان ارومیه با مشارکت ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی جهت جلوگیری از تجمع در باغ رضوان نظارت و کنترل می شود، عنوان کرد:  سایر مبادی ورودی نیز به طور کامل مسدود شده است.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه با گلایه از رعایت نکردن محدودیت‌های اعمال شده توسط شهروندان، ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های مذکور را در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا عنوان کرد و افزود: خانواده معزز شهدا پیشرو در رعایت پروتکلهای بهداشتی و کمک به کاهش شیوع کرونا هستند و بیشترین مراعات از سوی این قشر انجام می گیرد و از این جهت قدردانشان هستیم.

وی با بیان اینکه هر گونه تجمع در باغ رضوان ممنوع است ، بیان کرد:  در صورت وجود فوتی عادی ، صرفا اقوام درجه یک  و در حد ۲۰ الی ۳۰ نفر اجازه ورود به باغ رضوان داده می شود.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری ارومیه از شهروندان درخواست کرد که به خاطر سلامتی خانواده خود و مردم به باغ رضوان مراجعه نکنند و مراسم و فاتحه خوانی  را از راه دور یا مجازی  اجرا کنند.

 

ارومیه محدودیت کرونایی باغ رضوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر