کد خبر: 1052112 A

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری ارومیه از آماده‌باش تمامی ایستگاه‌های آتش‌نشانی ارومیه در شب چهارشنبه‌ آخر سال خبر داد و گفت: بیش از صد آتش‌نشان و تمامی آتش‌نشانان غیر شیفت نیز به منظور پوشش ایمنی شهر در آماده‌باش کامل هستند.

ابراهیم شاد قوشچی، در گفت و گو با ایلنا، اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید، آتش‌نشانان از ۱۵ اسفند ماه سال جاری در ۱۰ نقطه حساس شهر مستقر می‌شوند.

وی افزود: گشت‌های موتور سوار به همراه تجهیزات کامل به صورت روزانه در نقاط پرتردد شهر و اماکن تجمعی به صورت آماده ‌باش در خدمت شهروندان هستند. 

شاد قوشچی با بیان اینکه تمامی ۱۰ ایستگاه آتش نشانی سطح شهر ارومیه روز سه شنبه در آمادگی کامل است، افزود: بیش از صد  آتش‌نشان و تمامی آتش‌نشانان غیر شیفت نیز   به منظور پوشش ایمنی شهر در آماده‌باش کامل هستند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به احتمال بروز ترافیک‌های کاذبی که ممکن است این شب در سطح شهر رخ دهد، که زمان رسیدن به محل‌های حوادث احتمالی و امدادرسانی به شهروندان را افزایش می‌دهد.

وی تصریح کرد: امسال کادر درمان به ‌دلیل فشار بیماری کووید 19 دچار خستگی و فرسودگی شده‌اند، به پاس قدردانی از کادر درمان و نیروهای امدادرسان، چهارشنبه‌سوری امسال در خانه بمانید تا بار اضافی بر دوش آن‌ها گذاشته نشود.

شاد قوشچی همچنین به مردم توصیه کرد در هنگام بروز هر گونه حادثه‌ای، سریعاً مراتب را به سامانه ۱۲۵ و یا نیرو‌های آتش نشانی مستقر در سطح شهر اطلاع دهند و در صورت مشاهده خودرو‌های آتش نشانی حین اعزام به ماموریت، مسیر را برای تردد این خودرو‌ها باز نگه دارند.

 

چهارشنبه سوری ارومیه اتش نشانی اماده باش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر