کد خبر: 1049856 A

معاون استاندار خبر داد؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت : ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی شهر‌ها از ساعت ۸ صبح امروز ٢٠ اسفند ١٣٩٩ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ (به مدت ۷ روز) ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، علی مصطفوی گفت:ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی شهر‌ها از ساعت ۸ صبح امروز  ٢٠ اسفند ١٣٩٩ آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ٢۶ اسفند ١٣٩٩ (به مدت ۷ روز) ادامه دارد.

مصطفوی با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان عضویت در شورا‌های اسلامی روستا‌ها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۱۶ فروردین ١۴٠٠ آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه؛ ۲۲ فروردین ١۴٠٠ (به مدت ۷ روز) ادامه دارد، اظهار داشت: تدابیر لازم ازطرف وزارت کشور برای ثبت نام الکترونیکی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اندیشیده شده و کاندیداها می‌توانند با نصب نرم افزار معرفی شده توسط وزارت کشور در گوشی تلفن همراه خود و یا رایانه شخصی در این انتخابات ثبت نام کرده و تنها برای تایید نهایی ثبت نام در فرمانداریها حضور پیدا کنند.

وی آذربایجان‌غربی را رنگین کمان ادیان و اقوام در کشور خواند و بیان کرد: پرهیز از هرگونه توهین به اقوام و قومیتی کردن انتخابات پیش رو لازمه پیشرفت و توسعه استان است و از احزاب و گروه‌های سیاسی انتظار داریم در وحدت میان پیروان ادیان و اقوام مختلف در استان نقش موثر و فعالی داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی از رسانه‌ها ، تشکل‌ها و احزاب نیز خواست تا ضمن اطلاع رسانی‌های لازم برای آگاهی مردم از روند ثبت‌نام و حضور در انتخابات شوراهای شهر و روستا ، افراد توانمند و صاحب نظر را برای ثبت نام در انتخابات و همچنین اقشار مختلف مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رای تشویق کنند

 

انتخابات شورای شهر ثبت نام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر