کد خبر: 1046951 A

سامانه آموزش مجازی شهرداری ارومیه جهت برگزاری دوره های آنلاین و آفلاین به صورت الکترونیکی و غیرحضوری رونمایی شد.

به گزارش ایلنا، سامانه آموزش مجازی شهرداری با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، معاون خدمات شهری، معاون فنی و عمرانی، رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات و مسئول اداره آموزش و توانمندسازی شهرداری ارومیه و کارشناسان مربوطه رونمایی شد.

این سامانه برای اتخاذ تصمیمات مدیریتی و راهبردی در حوزه آموزش شهرداری ارومیه و ارتقای اثربخشی آن، توسط سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات راه اندازی و تحویل اداره آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی شهرداری جهت برگزاری دوره های آنلاین و آفلاین به صورت الکترونیکی و غیرحضوری داده شد.

شیوع بیماری منحوس کرونا و محدویتهای کرونایی گرچه تبعات و اثرات بسیار منفی تاکنون داشته و در تمامی ابعاد در عملکرد سازمانها و ادارات تأثیر گذاشته اما فرصت ایجاد تحول در فرآیند آموزش کارکنان شهرداری را نیز فراهم کرده و از این رو توسعه آموزش های مجازی از جمله سیاستگذاری های جدیدی می باشد که تدابیر لازمه در این راستا اتخاذ شده است.

سامانه آموزش مجازی شهرداری ارومیه که در بستر وب ارائه شده دارای قابلیت هایی همچون سوابق آموزشی، تقویم آموزشی، برگزاری دوره های آموزش مجازی، آگاه سازی، پنل استاد و بانک محتوا است.

در این سامانه ابزارهایی برای مدیریت کاربران و شرکت‌کنندگان نیز در نظر گرفته شده که امکان آپلود تصاویر و نمایش آن ها، آپلود و نمایش power point و چت گروهی یا فردی شرکت‌کنندگان نیز در آن گنجانده شده تا اشتراک‌گذاری و رد و بدل کردن داده ‌ها با سهولت بیشتری صورت گیرد.

سامانه مذکور  تحت وب بوده و اپلیکشن آن نیز برای گوشی های تلفن همراه آماده شده و علاوه بر کارکنان شهرداری ارومیه برای تمامی پرسنل شهرداری های آذربایجان غربی در مباحث آموزشی قابل استفاده است.

در این مراسم رونمایی، صادق حسین دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری ارومیه از زحمات و تلاش های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در خصوص طراحی و اجرای سامانه آموزش مجازی تشکر و قدردانی به عمل آورد.

 

آموزش مجازی تقویم تلفن همراه شهرداری فناوری اطلاعات و ارتباطات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر