کد خبر: 1045680 A

با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش انجام شد؛

مراسم اولین سالگرد درگذشت سیامند رحمان با حضور معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین و جمعی از مدیران استانی بر سر مزار این ورزشکار فقید برگزار شد

به گزارش ایلنا، جمشید تقی زاده معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره پهلوان "سیامند رحمان" گفت: مرحوم سیامند رحمان بارها عنوان قوی ترین مرد معلول جهان را به دست آورد و سال‌ها با کسب مدال طلا و رکوردشکنی های متعدد خود توانست دل مردم را شاد و نام ایران عزیز را سربلند کند.

وی با بیان اینکه دنیا این وزنه بردار با اخلاق را با چهره خندان همواره به یاد می آورد، اظهار داشت: سیامند قهرمانی شناخته شده‌ در جهان بود که فوت وی نه تنها مردم ایران بلکه مردم جهان را اندوهگین کرد.

معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان صداقت، مهربانی و منش پهلوانی سیامند را از دلایل مهم جذابیت وصف‌ناپذیرش در میان مردم ایران دانست و اضافه کرد: روحیه پهلوانی، خوش خلقی و چهره متبسم "سیامند" در کنار کسب عنوان‌های ارزشمند و غرورآفرین، از وی یک شخصیت منحصربفرد ساخته بود. 

به گزارش ایلنا، سیامند رحمان قویترین مرد معلول فوق سنگین وزنه‌برداری پارالمپیک و جهان روز یازدهم اسفند ۱۳۹۸ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وزنه برداری پهلوان سیامند رحمان اشنویه اذربایجان غربی اولین سالگرد فوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر