کد خبر: 1045201 A

با حضور مسئولان استانی؛

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره کارآفرینی و بازارچه دانشجویی دانشگاه‌های پیام نور کشور با حضور رئیس دانشگاه پیام نور و مسئولین استانی در دانشگاه پیام نور ارومیه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، کامران جباری رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی در این مراسم گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی با بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو در سراسر کشور قدم‌های بسیاری در توسعه علمی کشور برداشته است.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان در بحث توسعه پژوهش به دنبال ایجاد، توسعه و رشد دانشگاه‌های نسل سوم است، گفت: این دانشگاه در ارتباط تنگاتنگ بین پارک علم و فناوری و بازار کار و فن به دانشجویان فرصت داده تا داشته های خود را در معرض نمایش بگذارند.

وی با تاکید بر اینکه استقبال دانشجویان سراسر کشور از این جشنواره بی‌نظیر بود، افزود: ۴۶۴ اثر در چهار محور ارسال شده بود که همین نشانگر توانمندی و هم‌افزایی دانشجویان است.

رئیس دانشگاه پیام‌نور آذربایجان‌غربی بیان کرد: چهار محور این جشنواره، شامل ایده و طرح‌های برگزیده، کانون کارآفرینی برتر، بخش ویژه کسب و کار و نیز آثار و دستاوردهای برگزیده بوده و تیم داوری نیز بسیار شایسته بودند.

به گفته جباری  از بین آثار ارسال شده ۹۰ اثر مربوط به آذربایجان غربی بوده است.

جباری تصریح کرد: از بین آثار ارسال شده  ۷۲ اثر برگزیده در  دور اول بودند و در هر ۴ محور ۳ نفر به عنوان نفرات اول تا سوم و یک نفر نیز به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شده است‌‌.

آذربایجان غربی بازار کار دانشجو دانشگاه پیام نور کسب و کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر