کد خبر: 1041864 A

با امضا تفاهمنامه سازمان همیاری و سایپا دیزل؛

با امضای تفاهمنامه مابین سازمان همیاری شهرداری آذربایجان غربی و سایپا دیزل به ارزش ۳ میلیون دلار خط تولید kx1 در آذربایجان غربی راه اندازی می شود.

به گزارش ایلنا، حسین پزشکیان، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری آذربایجان غربی، درخصوص این تفاهمنامه گفت: پس از برگزاری جلسات بررسی و مذاکرات اولیه ، با ایجاد هماهنگی‌های لازم و پس از بازدید از کارخانه سایپا دیزل، میزبان هیات مدیره سایپا دیزل در استان بودیم و تفاهمنامه‌ای به ارزش ۳ میلیون دلار  در زمینه‌های مختلف همکاری منعقد شد. 

 پزشکیان افزود: تامین ماشین آلات سنگین شهرداری‌های استان و راه اندازی خط تولید کشنده kx1  از جمله بندهای این تفاهمنامه است.

وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل سازمان همیاری در راستای تامین خدمات مورد نیاز شهرداری‌های آذربایجان‌غربی، در راستای توسعه پایدار شهری، از اهداف توسعه سازمان است که عقد این تفاهمنامه و اجرای آن گامی موثر در جهت نیل به این هدف است.

پزشکیان ادامه داد: با اجرای این تفاهم نامه گام مهمی در تامین درآمد پایدار برای سازمان و شهرداری‌ها و نیز افزایش اشتغال و افزایش سهم استان از تولید ناخالص کشور نیز برداشته خواهد شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری آذربایجان غربی افزود:  در بحث بازآماد تجهیزات و امکانات خودروهای متعلق به سازمان همیاری، بنا داریم با تکیه بر دانش بومی کشور و نیز توان تولید داخل، در گام نخست نسبت به باز آماد و بروزرسانی ماشین‌آلات سازمان، و در گام بعدی اورهال ماشین‌آلات سایر سازمان‌های اجرایی  اقدام کنیم.

آذربایجان غربی ارومیه سایپا دیزل سازمان همیاری شهرداری آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر