کد خبر: 1036800 A

با حضور سردار نقدی؛

آیین پاسداشت ۴۲ سال صلابت، اقتدار و بالندگی در پرتو خورشید ولایت امروز در ارومیه با حضور سردار سرتیپ نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این آیین با اشاره به اینکه امنیت و آسایش امروز ایران اسلامی مدیون و مرهون خون مطهر شهدا است گفت: امنیت، عزت و پیشرفت های انقلاب اسلامی ما حاصل زحمات بزرگمردانی است که در راه دفاع از کیان انقلاب اسلامی از جان خود هم دریغ نکردند.

سردار سرتیپ نقدی با بیان این که نعمت بزرگ ولایت و انقلاب اسلامی هدیه خداوند ملت ایران همیشه درصحنه است، افزود: مردم ایران اسلامی نیز با تبعیت از ولایت فقیه توانستند بت فرعونیان را در هم شکنند و آزادی را برای خود برگزینند.

وی خاطرنشان کرد: همه پیشرفت های علمی، آزادی سیاسی، استقلال نظامی و اقتصادی در سایه وجود انقلاب اسلامی است چرا که در زمان طاغوت همه ظرفیت ها و ذخایر کشور به غارت می رفت.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با بیان این که انقلاب اسلامی با پیشرفت های چشمگیر خود همه ملت های آزاده جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و به الگوی بی بدیلی برای آنها تبدیل شده است، تصریح کرد: ایران اسلامی امروز در جایگاه رتبه ۱۵ علمی جهان، رتبه ۴ نانو تکنولوژی ، رتبه هفت دارای چرخه کامل انرژی هسته ای و پرتاب کننده ماهواره است و همه این ها به برکت جمهوری اسلامی ایران است.

نقدی مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی را تربیت نسل‌هایی همچون سردار شهید سلیمانی و شهید حججی ها دانست و گفت: جبهه مقاومت در منطقه از جمله حزب الله لبنان مولود انقلاب اسلامی ایران است و باید این راه پر افتخار را با قدرت ادامه داد.

وی خون بهای شهدای انقلاب اسلامی از جمله سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را آزادی ملت مظلوم فلسطین و بیرون راندن آمریکا از منطقه دانست و افزود: باید پرچمی که شهدا به ما سپرده اند را در مسجد الاقصی نصب کنیم و حماسه شهدا را بدین طریق کامل کنیم.

 سردار سرتیپ اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا ع نیز در این مراسم با بیان خاطره ای از عملیات والفجر ۸ گفت: شهدای انقلاب اسلامی شهادت را یک زندگی جاودانه برای خود می دانستند و همین امر موجب شد تا آنان از مرگ هراسی نداشته باشند.

در ادامه، ۵۰۰ سری جهیزیه به نوعروسان مناطق محروم استان به همراه ۴۰ هزار بسته معیشتی به آسیب‌دیدگان کرونا توسط سردار نقدی معاون هماهنگ‌کننده سپاه در آذربایجان غربی اهدا شد.

این اقلام توسط سپاه شهدای استان و بسیج سازندگی آذربایجان غربی تهیه شده است.

انرژی هسته ای بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مرگ معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر