کد خبر: 1036558 A

همزمان با دهمین روز از دهه فجر، طرح توسعه موزه کودک در ارومیه اجرا شد.

به گزارش ایلنا،جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی در مراسم افتتاح طرح توسعه موزه کودک؛ ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر گفت: طرح توسعه موزه کودک در زمینی به وسعت ۱۰۰ متر مربع شامل افزایش سه غرفه نمایشگاه آثار سفال ، غرفه نمایشگاه آثار عروسکی و بوفه عرضه و فروش تولیدات اعضا و کودکان می باشد که امروز مورد  افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

زاهدی با اظهار اینکه نمایشگاههای مذکور بصورت دائمی بوده و در طول سال دایر می باشند؛ افزود: در این نمایشگاهها ۶۷ اثر گلدوزی،  ۱۷۸ اثر سفال دست ساز اعضای  کانون، ۱۱۲ عروسک دست ساز برگرفته از مطالعه کتابهایی با موضوعات آداب و رسوم و فرهنگ اجتماعی می باشد؛  برای بازدید علاقمندان به نمایش گذاشته شده است.

وی افزود: با توجه با شیوع ویروس کرونا موزه کودک تا قبل از آغاز دهه  فجر تعطیل بود، اما همزمان با آغاز  ایام دهه مبارک فجر، موزه کودک برای بازدید علاقمندان با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر می باشد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی همچنین اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در قالب  ۱۸ عنوان ۲۳۰ برنامه مختلف فرهنگی، هنری، علمی در ۲۳ مرکز کانون اجرا می شود.

 

آذربایجان غربی ارومیه کانون پرورش فکری موزه کودک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر