کد خبر: 1036535 A

در فضایی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع؛

خوابگاه بنیاد ۱۵ خرداد دانشگاه ارومیه با فضایی بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع زیربنا و در دو طبقه توسط رئیس دانشگاه ارومیه در محوطه خوابگاه های دختران پردیس نازلوی دانشگاه ارومیه افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه در آیین افتتاح این خوابگاه گفت: این خوابگاه با همت و نیت خیرخواهانه بنیاد ۱۵ خرداد در دانشگاه ارومیه احداث شده است که ما دانشگاهیان از همت والای این بنیاد در جهت توسعه علم و دانش کمال تقدیر و تشکر را داریم.

رئیس دانشگاه ارومیه در ادامه بیان کرد: خوابگاه بنیاد ۱۵ خرداد دانشگاه ارومیه با فضایی بالغ بر بر ۱۰ هزار مترمربع زیربنا که شامل ۵۲ اتاق دانشجو، ۷ اتاق ویژه دانشجویان عزیز معلول، ۷ سوئیت مهمان، ۳ سالن مطالعه، نمازخانه، سایت کامپیوتری، اتاق نمایش فیلم، اتاق بهداری، اتاق مشاوره، سالن های ورزشی بدن سازی و تندرستی ، محوطه باز در طبقه اول برای برگزاری مراسمات مختلف فرهنگی و هنری و همچنین با بروزترین سیستم های تاسیساتی و ایمنی مجهز شده است.

رحیم شریف مدیر تربیت بدنی دانشگاه ارومیه نیز درباره این سالن های ورزشی گفت: دو سالن ورزشی که امروز در خوابگاه افتتاح شد، شامل سالن های بندسازی و سالن تندرستی است که جهت استفاده دانشجویان دختر دانشگاه ارومیه با هزینه ای بالغ بر ۵ میلیارد ریال تجهیز شده است.

خوابگاه دانشجویی دانشگاه ارومیه اذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر