کد خبر: 1034517 A

در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران؛

شرکت محورسازان چی‌چست ارومیه بعنوان گروه کار نمونه استان آذربایجان غربی در سی و دومین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحد نمونه انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای تجلیل از برگزیدگان جشنواره امتنان از کارگران‌و واحدهای نمونه آذربایجان‌غربی، ابوالفضل عبادی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌غربی و سعید مصطفی نژاد دبیر اجرایی خانه کارگر به همراه اعضای کمیته کارگری بزرگداشت دهه مبارک فجر با حضور در محورسازان چیچست ارومیه و بازدید از واحدهای مختلف خط تولید، از مدیریت شرکت بعنوان گروه کار نمونه  آذربایجان غربی تجلیل به عمل آوردند.

 در این مراسم ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: محورسازان چیچست ارومیه همانند بسیاری از واحدهای تولیدی استان در شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها و بحران اقتصادی ناشی از کرونا همچنان دست از تلاش بر نداشته و با حرکت جهادی و برای بهبود شرایط اقتصادی تلاشی مضاعف دارند. 

وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی و صیانت از نیروی کار بسیار مهم بوده و بازرسان کار نظارت مستمری بر این موضوع دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: زندگی بر مدار همت و تلاش کارآفرینان خلاق و کارگران زحمتکش می چرخد و همه باید قدردان این زحمت کشان باشیم.

عبادی در ادامه تصریح کرد: جشنواره امتنان در سه بخش‌ صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این جشنواره و ظرفیت بالای جامعه کار و تولید  آذربایجان غربی در کسب رتبه‌های برتر کشوری گفت: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تأثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از اهداف برگزاری جشنواره امتنان است.

سعید مصطفی نژاد دبیر اجرایی خانه کارگر آذربایجان غربی نیز در این مراسم با اشاره به سیاست های خانه کارگر در قبال کارگران گفت: خانه کارگر در کنار  کارگران  و همراهی با کارفرما در صدد ابقاء و توسعه مجموعه های تولیدی است.

وی افزود: کارگر،کارفرما و دولت سه ضلع اصلی تولید و اشتغال در جامعه محسوب می شوند، که با همراهی همدیگر چرخ تولید در جامعه به گردش در می‌آید.

در پایان این دیدار از مدیریت شرکت محورسازان چیچست ارومیه بعنوان گروه کار نمونه استان آذربایجان غربی با اهدای تندیس تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ارومیه اذربایجان غربی حشنواره امتنان از کارگران محور سازان چیچست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر