کد خبر: 1031676 A

طی ۱۰ ماه گذشته؛

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از اصلاح و توسعه بیش از ۲۴ کیلومتر از شبکه های آب و فاضلاب خوی خبر داد.

یدالله سلطانی در گفت وگو با ایلنا، با اشاره به اینکه بیش از ۲۴ کیلومتر اصلاح و توسعه شبکه‌های آب و فاضلاب از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه انجام شده است، عنوان کرد : از این مقدار بیش از ۱۲ کیلومتر مربوط به شبکه جمع آوری فاضلاب و مابقی نیز در حوزه شبکه آبرسانی است .

وی افزود: در این راستا، شبکه آب به طول ۴ کیلومتر و ۶۴۰ متر در مناطق مختلف شهری و ۸ کیلومتر و ۸۰ متر از شبکه آب  در مناطق روستایی این شهرستان از سوی شرکت آب و فاضلاب اصلاح و توسعه یافته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی، با بیان اینکه جمع آوری و تصفیه فاضلاب یکی از  مهم‌ترین وظایف ذاتی این شرکت است، اضافه کرد: از زیربنائی ترین زیرساخت‌های تصفیه فاضلاب وجود شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب است.

سلطانی با اشاره به اینکه طرح اجرای عملیات شبکه جمع‌آوری فاضلاب در نقاط مختلف شهر خوی در حال انجام است، اظهار کرد: با توجه به ضرورت مدیریت مصرف آب، طرح اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در راستای تصفیه و استفاده مجدد در سطح شهر خوی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه لوله گذاری شبکه جمع‌آوری فاضلاب از کارهای مستمر این شرکت است، عنوان کرد: طی ۱۰ ماه گذشته  این طرح اجرا شده و عملیات لوله گذاری بیش از ۱۲ کیلومتر از این شبکه انجام شده است.

خوی آب و فاضلاب آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر