کد خبر: 1026987 A

نبی زاده به ایلنا خبر داد:

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، چهارمین دوره طرح دانشجو معلم قرآن را در ارومیه برگزار می کند.

مرتضی نبی زاده سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در گفت‌وگو با ایلنا اظهار داشت:  فراخوان و ثبت نام چهارمین دوره طرح هماهنگ دانشجو معلم قرآن کریم در استان، به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و سازمان قرآنی دانشگاهیان کشوردر ارومیه برگزار می شود.

وی افزود: ثبت نام طرح دانشجو معلم قرآن کریم تا ۱۵ بهمن ماه۹۹ ادامه داشته و امکان ثبت نام و شرکت در این طرح به صورت رایگان برای تمامی دانشجویان دانشگاههای آذربایجان غربی وجود دارد.

نبی زاده اظهار کرد: این دوره آموزشی به صورت مجازی و با هدف تربیت مربی آموزش قرآن کریم، گسترش و توسعه معرفت و فرهنگ قرآنی میان دانشجویان، شناسایی استعدادهای بالقوه قرآنی دانشجویان در سطح کشور، استفاده از روحیه پویا و شاداب جوانان دانشجو برای انتشار فرهنگ قرآنی در کشور و تحقق اهداف منشور توسعه فرهنگ قرآنی به‌عنوان بالاترین سند فعالیت‌های قرآنی کشور برگزار خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان  افزود: دانشجویان برای ثبت نام می‌توانند به پایگاه اینترنتی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور daneshjo.isqa.ir مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد: این طرح با ارائه گواهی معتبر از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور بوده و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار می شود.

نبی زاده با اشاره به اینکه محتوای آموزشی دوره، روش و فنون تدریس پیشرفته، انگیزش و راهبردهای تدریس، آموزش مفاهیم، قرآن و زندگی و آشنایی با علوم قرآن است اظهار کرد:  دانشجویان علاقه‌مند به حوزه آموزش قرآن به مدت ۸۰ ساعت در سامانه معاونت آموزشی جهاد (امجد) با حضور اساتید برجسته کشوری دوره را می‌گذرانند و در پایان در صورت دریافت حد نصاب نمره، گواهی‌نامه پایان دوره از طرف سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برای آنها صادر خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه اینستاگرام سازمان دانشجویان به آدرس @isojdurmia مراجعه و یا با شماره 04433444070 تماس حاصل کنند.

آذربایجان غربی ارومیه جهاد دانشگاهی دانشجو معلم مربی قران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر