کد خبر: 1026152 A

در گفت وگو با ایلنا مطرح شد:

مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۲۸۹ مشترک گاز آذربایجان‌غربی در طرح بهینه‌سازی موتورخانه‌ها ثبت نام کرده‌اند.

علیرضا شیخی در گفت وگو با ایلنا، با بیان اینکه تاکنون ۲۸۹ مشترک گاز در استان برای طرح بهینه‌سازی موتور خانه ها ثبت نام کردند افزود: آذربایحان‌غربی از لحاظ تعداد ثبت نامی‌ها هم اینک در رتبه سوم کشوری قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه به نسبت جمعیت استان و تعداد مشترکین و به گواه ارقام و اعداد، آذربایجان غربی یکی از استان‌های پیشرو در اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف موتورخانه‌هاست، اظهار کرد: این موفقیت  در سایه اقدامات شایسته و خلاقانه ای بود که توانست همراهی و مشارکت مردمی را برای اجرای هر چه بهتر این طرح جلب کند.

مدیرعامل شرکت گاز آذربایحان غربی افزود: تعداد مجریان ثبت نام کننده در این طرح نیز ۳۲۱ نفر بوده که تاکنون قرار داد اجرای بهینه‌سازی ۱۵ موتورخانه منعقد شده و از این تعداد عملیات ۵ مورد به اتمام رسیده است.

به گفته شیخی، در مجموع ۱۷ هزار و ۶۰۰ موتورخانه خانگی و تجاری در آذربایجان‌غربی وجود دارد و انتظار می‌رود، موتورخانه‌هایی که نسبت به متراژ واحد، پرمصرف هستند، در این طرح ثبت نام کنند.

وی در ادامه با اعلام اینکه استخراج کدهای موتورخانه‌ها با جامعه هدف ۱۷ هزار و ۶۰۰ مشترک توسط کنتورخوانان انجام گرفته و تنها در آذربایجان‌غربی انجام شده است، گفت: برگزاری سه دوره آموزشی از جمله شناسایی گلوگاه‌های سیستمی طرح، دوره آموزشی ناظرین، مجریان و روسای ادارات و کارکنان آنها از جمله برنامه‌های شرکت گاز آذربایجان‌غربی در راستای اجرای بی‌نقص طرح بهینه‌سازی موتورخانه بوده است.

اذربایجان غربی گاز خانگی بهینه سازی موتورخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر