کد خبر: 1024644 A

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی از امکان ثبت نام نهادهای مردمی در سامانه جامع و هوشمند مشارکت نهادهای مردمی در استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش ایلنا عباسی در گفت وگو با خبرنگاران با  بیان این خبر اظهار داشت: پس از پیگیری فراوان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان عملاً ثبت نام نهادهای مردمی در سامانه یاد شده میسر شده است.

وی افزود: همه نهادهای مردمی مشمول دستورالعمل  که تمایل به همکاری با دادگستری استان دارند پس از حضور در دفاتر خدمات قضایی و اخذ کد ثنا، با مراجعه به آدرس الکترونیکی: Mosharekat.eadl.ir ، نسبت به ثبت نام خود جهت اعلام همکاری با قوه قضائیه اقدام نمایند. 

به گزارش ایلنا،به منظور توجه نظام مند، پایدار و دانش بنیان به ظرفیتها و توانمندی نهادهای مردمی برای مشارکت در زمینه های سیاست گذاری قضایی، پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از بزه دیدگان، میانجی گری و صلح و سازش، نظارت بر اجرای قوانین، رسیدگی و باز اجتماعی شدن متهمان و مجرمان، با عنایت به تاکید مقام معظم رهبری  مبنی بر مردمی بودن برنامه های تحولی قوه قضائیه و نظر به اصول قانون اساسی خصوصاً اصول سوم و هشتم و اهمیت مشارکت مردم و ظرفیت گسترده نهادهای مردمی در این امور سامانه جامع و هوشمند مشارکت نهادهای مردمی در قوه قضائیه ایجاد شده است.

 

دادگستری مشارکت مردم اذربایجان غربی سامانه هوشمند فضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر