کد خبر: 1021338 A

با حضور 4 ورزشکار انجام شد؛

اولین اردوی تیم ملی شمشیر بازی اسلحه فلوره بانوان با حضور چهار ورزشکار به میزبانی ارومیه در حال برگزاری است.

به گزارش ایلنا، اولین اردوی تیم ملی اسلحه فلوره بانوان به میزبانی ارومیه و با حضور «هانیه خوشخواهی»، «فاطمه زارع شریفی» ، «مریم وهابی» و «شیدا حسینی» از ۱۴تا ۱۹ دی ماه در ارومیه در حال برگزاری است. «الهه قهرمانی» ورزشکار ارومیه ای دعوت شده به اردوی تیم ملی بدلیل مثبت اعلام شدن تست کرونا نتوانست در این اردو حضور داشته باشد.

محمد میر محمدی مدیر فنی تیم های ملی شمشیر بازی در گفت‌وگو با ایلنا گفت: با اشاره به اینکه شیوع بیماری کرونا تمامی تمرینات این رشته ورزشی را تعطیل کرده بود، گفت: ورزشکاران به صورت انفرادی و در منزل تمرینات خود را انحام می دادند و خوشبختانه از شرایط ایده آلی برخوردار هستند.

وی افزود: ورزشکاران دعوت شده به این اردو از بین بهترین های این رشته انتخاب شده اند و تمامی تلاش خود را برای  کسب سهمیه  مسابقات انتخابی المپیک انجام می دهند.

میر محمدی به میزبانی مطلوب ارومیه از تیم ملی فلوره بانوان اشاره کرد و گفت : سالن تمرین شمشیر بازی ارومیه یکی از بهترین سالن های کشور است که در اختیار تیم ملی قرار گرفته و تمرین شمشیر بازان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این سالن پیگیری می شود.

مدیر فنی تیم های ملی شمشیر بازی، برگزاری اردو بعد از چندین ماه را اتفاقی خوشایند خواند و گفت: شرایط ورزشکاران بعد از چند ماه دوری از مسابقات مطلوب است و امیدواریم با برگزاری اردوهای مختلف، ورزشکاران به شرایط ایده آل باز گشته و بتوانند در مسابقات انتخابی المپیک سهمیه کسب کنند.

آذربایجان غربی تیم ملی ارومیه شمشیر بازی فلوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر