کد خبر: 1011318 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی از پرداخت ۵۴میلیترد ریالی این شرکت برای مشترکین همکار طی تابستان سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش ایلنا، اکبر حسن‌بکلو از پرداخت پاداش ۵۴ میلیارد ریالی این شرکت برای مشترکین همکار طی تابستان سال ۹۹ خبر داد و گفت: در راستای انجام اقدامات مدیریت مصرف و کاهش پیک در تابستان سال ۹۹، آن دسته از مشترکانی که در این طرح همکاری کرده‌اند مشمول پاداش شده و میزان پاداش تعلق یافته به آن‌ها در صورتحساب‌شان اعمال شده است.

وی افزود: بیش از ۹ هزار مشترک در طرح مدیریت مصرف سال ۹۹ با شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی همکاری داشته‌اند که از مجموع این تعداد، مشترکین شامل دریافت پاداش ۶ هزار و ۹۵ مورد بوده‌اند.

عملکرد  ۱۶۸ مگاواتی پیکسایی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در تابستان ۹۹

نادر اشرف پور مدیردفترمدیریت مصرف شرکت  به همکاری مطلوب کشاورزان با طرح کاهش پیک بار اشاره کرد و گفت: خوشبختانه امسال مشترکین کشاورزی با خاموشی  ۴ ساعته پمپ‌های خود درساعت اوج بار و رعایت برخی نکات ساده همکاری مطلوبی با این شرکت داشتند و با ۴ هزار و ۷۶۶ مشترک بیشترین تعداد مشترک همکار به حوزه کشاورزی مربوط است.

وی خاطر نشان کرد: از مجموع کل مشترکان همکار در طرح مدیریت مصرف امسال ۹۴۳ مشترک با تعرفه صنعتی، ۲۰۷ مشترک با تعرفه عمومی، ۱۲۲ مشترک با تعرفه سایر مصارف، ۳۳ مشترک دارای جایگاه سی ان جی و ۲۴ مشترک با فعالیت‌های تولیدی و خدماتی دارای مولد خود تامین مشمول پاداش‌های مصوب وزارت نیرو در استان آذربایجان غربی شدند.

اشرف پور افزود: بر اساس محاسبات انجام شده وگزارش نهایی شرکت توانیر،مجموع عملکرد پیکسایی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در تابستان ۹۹،  ۱۶۸ مگاوات بوده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری مطلوب مشترکان برای گذر از پیک بار تابستان ۹۹ بیان کرد: در تابستان امسال مصرف انرژی برق مشترکین صنعتی نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲ درصد رشد همراه بود اما همکاری مناسب مشترکین صنعتی وکشاورزی نه تنها باعث اختلال در تولید نشد، بلکه با برنامه ریزی منظم و اطلاع‌رسانی مدیریت بار به مشترکین عمده شرکت، شاهد رشد تولید و گذر موفق از پیک بار تابستان بودیم.

 

آذربایجان غربی توزیع برق آذربایجان غربی پاداش کم مصرف طرح تابستانه پیکسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر