کد خبر: 1010322 A

شش عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی عناوین برگزیده اول تا سوم مسابقه نقاشی «بازی‌های بومی‌محلی» را کسب کردند.

به گزارش ایلنا، شش عضو مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی عناوین برگزیده اول تا سوم مسابقه نقاشی «بازی‌های بومی‌محلی» را کسب کردند.

این مسابقه در حاشیه دومین جشنواره بین‌المللی کتاب کودک و نوجوان کاشان در سال ۱۳۹۸ برگزار شد و بیش از ۳۳۴ اثر از سوی کودکان و نوجوانان سراسر کشور به دبیرخانه این رویداد ارسال شد.

 کیلان حکمتی ۹ ساله عضو کانون بوکان عنوان برگزیده اول این مسابقه را از آن خود کرد، سنا ابراهیمی ۸ ساله عضو مرکز سردشت، هستی سلیمان زاده ۱۲ ساله عضو مجتمع شهید فرخی ارومیه و معصومه سبحانی نیا ۱۴ ساله عضو مرکز شماره ۲ مهاباد عنوان برگزیده دوم را کسب کردند و حامده سعیدی و نغمه پور حسن اعضای مرکز شماره ۲ ارومیه به عنوان برگزیده سوم این مسابقه معرفی شدند. 

این آثار از سوی جمال‌الدین اکرمی، معصومه فاضلی‌مقدس و سمیرا صحرانورد داوری و برگزیدگان در سه گروه معرفی شدند.

پیش از این قرار بود در اسفند ۱۳۹۸ برگزیدگان به شهر کاشان دعوت و از آن‌ها تجلیل شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا این برنامه به‌صورت حضوری لغو و اکنون برگزیده‌ها معرفی و جوایزشان ارسال می‌شود.

 

آذربایجان غربی کانون پرورش فکری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر