کد خبر: 1003479 A

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر مطرح کرد:

طی روزهای گذشته بیماران کرونایی بستری در بیمارستان پیرانشهر به بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه منتقل شدند که دلیل این انتقال، خرابی دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان پیرانشهر عنوان شده است!

به گزارش ایلنا، طی روزهای گذشته انتقال بیماران کرونایی بستری در بیمارستان پیرانشهر به بیمارستان امام خمینی(ره) ارومیه سبب نگرانی مردم ارومیه شد.

با پیگیری های به عمل آمده توسط خبرنگار ایلنا، مشخص شد دلیل این انتقال، خرابی دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان پیرانشهر بوده و تلاش برای بهبود شرایط در بیمارستان پیرانشهر ادامه دارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر در این  خصوص گفت: دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان پیرانشهر از کار افتاده است. با خرابی دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان پیرانشهر و از کار افتادن این دستگاه، برای جلوگیری از بروز اتفاق ناگوار برای بیماران بستری، در روز نخست تعداد ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا که در بیمارستان پیرانشهر بستری شده بودند، توسط اتوبوس آمبولانس به بیمارستان ارومیه اعزام شدند.

وی افزود: در خودروی حامل بیماران اکسیژن و تجهیزات لازم وجود دارد تا در حین انتقال بیماران به ارومیه مشکلی نداشته باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر گفت: هم اکنون تعدادی بیمار بدحال در بیمارستان وجود دارد که امکان اعزام آنها به ارومیه وجود نداشت ولی برای آنها اکسیژن کافی در بیمارستان وجود دارد.

کاسیان زاده اعلام کرد: در حال حاضر مشکل دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستان پیرانشهر رفع شده و در استفاده از این دستگاه مشکلی نداریم.

اکسیژن پیرانشهر اذربایجان غربی بیمارستان امام خمینی ارومیه بیمار کرونایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر