کد خبر: 1001158 A

مدیرکل راهداری استان مطرح کرد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی از آمادگی ۶۸ اکیپ‌ راهداری زمستانی در آذربایجان غربی خبر داد.

ارسلان شکری در گفت وگو با ایلنا، با بیان اینکه در طرح زمستانی امسال ۹۰۰ نفر نیروی راهداری در گردنه‌ها، محورها و راهدارخانه های استان مستقر خواهند شد از ذخیره سازی ۵ هزار تن نمک و ۳۵ هزار تن شن جهت انجام عملیات برف روبی خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، حضور فعال اکیپ های راهداری در کنار سایر نیروهای امدادی و پلیس راه در جاده‌ها را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی، کلیه دستورالعمل‌ها، پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی در همه ادارات راهداری شهرستانها و به ویژه راهدارخانه‌ها با حساسیت خاصی درحال اجراست.

شکری افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان  برای خدمات‌رسانی به رانندگان و مسافران در ایام زمستان ۴۲۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین را در محورهای مواصلاتی مستقر خواهد کرد. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی، بر هماهنگی کامل بین دستگاه‌های امدادی باهدف خدمت رسانی شایسته به مردم عزیز در طرح زمستانی تاکید کرد و گفت: در راستای اجرای هرچه بهتر این طرح از ۱۳۳ سامانه هوشمند نظارت و کنترل راه‌ها نیز استفاده خواهد شد.

شکری از مردم و مسافران خواست باتوجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی استان قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل ونقل جاده ای استان  تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

طرح زمستانه راهداری آذربایجان غربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر