کد خبر: 986781 A

پایدار خبر داد:

سرپرت معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی گفت: تعداد سه واحد توزیع لاستیک خودرو به دلیل عرضه خارج از شبکه جریمه شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، یوسف پایدار در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر افزود: این واحدهای فروش و توزیع اقدام به عرضه خارج از شبکه تعداد 196 حلقه لاستیک کرده بودند که در مجموع افزون بر 7 میلیارد ریال از سوی تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی جریمه شدند.

وی با بیان اینکه سازمان صنعت، عمدن و تجارت آذربایجان شرقی در تشدید اقدامات نظارتی و رصد نحوه توزیع کالاهایی دارای ارز دولتی،  مصمم است، اظهار داشت: پس از جمع بندی مستندات و تشکیل پرونده تخلفاتی برای عرضه خارج از شبکه انواع لاستیک و ارجاع به مراجع ذیصلاح جهت طی مراحل رسیدگی قانونی، رأی قطعی و جریمه به میزان 7.140.436.972 ریال صادر شده است.

پایدار ادامه داد : اقدامات نظارتی برای اقلام یارانه ای و کالاهای اساسی همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت همه دستگاه های استانی و از طریق سامانه های نظارتی در حال پیگیری بوده و با متخلفان طبق قوانین موضوعه برخورد خواهد شد.

وی از شهروندان درخواست کرد در شرایط سخت اقتصادی کنونی هرگونه گران فروشی و عرضه خارج از شبکه را با شماره تلفن 124 تعزیرات حکومتی و نیز معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی اطلاع دهند.

آذربایجان شرقی ارز بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت تعزیرات خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر