کد خبر: 901196 A

شفقی خبرداد:

فرمانده انتظامی بناب از کشف بیش از ۳۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ سهراب شفقی در تشریح این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری‌پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان مراغه و پشتیبانی اطاعاتی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت فردی که به صورت عمده در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت می‌کرد مطلع شده و موضوع را در دستور کار عملیاتی قرار دادند.

وی افزود: ماموران با شناسایی کامل مسیر عبور این سوداگر مرگ و نوع خودرو وی با هماهنگی‌های لازم، خودرو قاچاقچی را در یکی از محورهای شهرستان مراغه شناسایی و توقیف کردند.

وی تصریح کرد: دریک عملیات غافلگیرانه خودرو سمند حامل مواد مخدر توقیف و متهم دستگیر و در بازرسی دقیق از خودرو مربوطه مقدار ۳۷ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف و متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

شفقی با بیان این‌که سامانه‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ در اختیار شهروندان جهت اعلام موارد مشکوک در خصوص مواد مخدر بوده، تاکید کرد: مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر از اولویت‌های نیروی انتظامی است و پلیس و دستگاه قضایی، با جدیت هر چه تمام تر با اخلال گران و برهم زنندگان امنیت اجتماعی و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر برخورد می‌کند و برای تحقق امنیت مطلوب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

انتهای پیام/
پلیس مبارزه با مواد مخدر قاچاق قاچاق مواد مخدر مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر