کد خبر: 860232 A

داداشی خبر داد:

فرمانده انتظامی"اسکو" از انهدام باند 10 نفره سارقان حرفه ای اماکن خصوصی، خودرو و لوازم داخل خودرو خبر داد.

به گزار ایلنا، سرهنگ "ستار داداشی"، در گفت‌وگو با خبرنگاران، در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به وقوع سرقت‌های اماکن، خودرو و داخل خودرو در "اسکو"، موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس آگاهی و کلانتری قرار گرفت.

وی افزود: با افزایش تعقیب و مراقبت های هدفمند پلیس، فردی که به طور مشکوک در حال تردد بوده با رعایت اصل غافلگیری دستگیر و به مقر پلیس دلالت شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده سعی می کرد با اظهارات واهی و بهانه های مختلف خود را بی گناه نشان دهد که در بازرسی از وسایلش ابزارآلات سرقت کشف شد.

فرمانده انتظامی "اسکو" خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی های فنی پلیس به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو، داخل خودرو و اماکن با همدستی 9 سارق دیگر اعتراف کرد و با اعترافات و سرنخ های به دست آمده دیگر اعضای باند نیز دستگیر و در بازرسی از آنها چند عدد پیچ گوشتی، انبر دست، سیم مفتول سر کج، چند دستگاه ضبط و سیستم صوتی خودرو و یک دسته شاه کلید مخصوص سرقت کشف شد.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به تکمیل پرونده با اقرار به 25 فقره انواع سرقت متهمان، گفت: پرونده پس از تکمیل به همراه متهمان تحویل مرجع قضایی شد.

جرم خودرو فرمانده انتظامی ماموران پلیس سرقت خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر