کد خبر: 859352 A

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اعلام کرد:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: ما پیگیر هستیم تا با هماهنگی و اعلام سازمان مدیریت بحران کشور، در صورت نیاز، برای امدادرسانی و کمک نیرو و تجهیزات لازم را به مناطق سیل زده‌ کشور اعزام کنیم.

به گزارش ایلنا، محمدباقر هنربر در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: ما پیگیر هستیم تا با هماهنگی و اعلام سازمان مدیریت بحران کشور، در صورت نیاز، برای امدادرسانی و کمک به مناطق سیل زده‌ کشور به منطقه اعزام شویم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر استان‌های معین به مناطق سیل‌زده‌ سیستان و بلوچستان امدادرسانی می‌کنند، گفت: سازمان هلال احمر کشور و نیروهای سپاه برای امدادرسانی به مردم سیل زده به منطقه اعزام شده اند.

وی افزود: تاکنون از آذربایجان شرقی برای امدادرسانی و تامین اقلام مورد نیاز مردم درخواستی نشده و با اعلام سازمان بحران کشور، اطلاع رسانی‌های لازم از سوی ما برای ارائه‌ کمک‌های مردمی انجام خواهد شد.

هنربر خاطرنشان کرد: ابتدا استان‌های معین برای امداد رسانی به استان‌های آسیب دیده مراجعه می‌کنند و اگر شدت حادثه زیاد باشد علاوه بر امدادرسانی استان‌های معین، از سایر استان‌ها نیز درخواست کمک می‌شود.

آذربایجان شرقی سیل مدیریت بحران سازمان هلال احمر سازمان مدیریت بحران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر