کد خبر: 840831 A

راستگو خبرداد:

روز نخست ثبت نام انتخابات مجلس همزمان با سراسر کشور در حوزه انتخاباتی تبریز، اسکو و آذرشهر در فرمانداری تبریز آغاز شد و تاکنون21 نفر در استان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیار راستگو رئیس ستاد انتخاباتی استان در بازدید از ستاد انتخابات تبریز در جمع خبرنگاران گفت: با دستور وزیر کشور ثبت نام در 13 حوزه انتخاباتی استان آغاز شده و ثبت نام داوطلبین در سامانه جامع انتخابات ثبت نام انجام می‌گیرد و تا الان 21 نفر در استان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

وی ادامه داد: از 21 نفر ثبت نام کننده 8 نفر نهایی شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان ادامه داد: داوطلبین مدارک ثبت نامی خود را همراه داشته باشند و برای دسترسی به مدارک مورد نیاز می‌توانند به سایت استانداری مراجعه کنند.

راستگو خاطرنشان کرد: داوطلیبن گرامی ساعات ثبت نام خود را به روزها و ساعات پایانی نگذارند و به هیچ عنوان مهلت تعیین شده برای ثبت نام قابل تمدید نیست و سامانه پس از اتمام زمان ثبت نام قطع خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی افزود: تبلیغات زود هنگام نمایندگان رصد می‌شود و اقدامات لازم در ستاد انتخاباتی انجام خواهد شد. انتخابات مجلس از مهمترین انتخابات کشور است و قوه مققنه به عنوان قوه قانون گذار کشور است و داوطلبین حضور در این قوه باید به قانون تمکین کنند.

این خبر می‌افزاید ثبت نام از داوطلبین حضور در مجلس از 10 تا 17 آذر از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر انجام می‌گیرد.

آذربایجان شرقی انتخابات تبلیغات حضور در انتخابات وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر