کد خبر: 839790 A

فرماندار مراغه خبرداد:

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه در خصوص پروازها فرودگاه سهند، گفت: پروازهای این فرودگاه به مقصد تهران و بالعکس از ۱۰ آذر ماه سال‌جاری برقرار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حمید شکری در جلسه هماهنگی با آژانس‌های مسافرتی با تاکید بر اینکه فرودگاه سهند نیاز به استقبال مردمی دارد، افزود: این پروازها توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) در مسیر سهند-تهران و بالعکس، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: پرواز تهران-سهند به شماره پرواز ۳۳۸۵ روزهای یکشنبه هر هفته ساعت شش صبح و پرواز سهند-تهران به شماره پرواز ۳۳۸۴ ساعت ۰۸:۱۵ صبح همان روز با هواپیمای ATR انجام خواهد شد.

شکری افزود: پرواز تهران-سهند به شماره پرواز ۳۳۸۵ روزهای چهارشنبه هر هفته ساعت ۰۹:۲۰ صبح و پرواز سهند-تهران به شماره پرواز ۳۳۸۴ ساعت ۱۱:۳۰ همان روز با هواپیمای ATR انجام خواهد شد.

وی افزود: در صورت استقبال مردم منطقه شاهد برقراری روزانه پروازها و در مرحله بعد برقراری پرواز به مشهد مقدس خواهیم بود.

وی گفت: فرودگاه سهند نعمتی بزرگ برای مردم منطقه و همچنین اهالی منطقه مقیم پایتخت تهران بوده و باید تمامی امکانات را برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های پروازهای این فرودگاه بسیج کنیم.
فرودگاه سهند تنها فرودگاه اقماری اداره کل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی است که احداث آن از سال ۱۳۷۲ آغاز و در سال ۱۳۷۴ با حضور وزیران نفت و راه و ترابری افتتاح شد.

آذربایجان شرقی استفاده از ظرفیت پایتخت فرماندار فرودگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر