کد خبر: 838688 A

عضو شورای شهر تبریز:

عضو شورای شهر تبریز گفت: نباید کرایه تاکسی‌ها افزایش یابد چرا که این افزایش می‌تواند زندگی مردم را تحت الشعاع قرار دهد و بار روانی منفی بر جامعه داشته باشد.

به گزارش ایلنا، فریدون بابایی‌اقدم در گفت‌وگو با خبرنگاران در پاسخ به این سئوال که آیا موافق افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی است، اظهار داشت: افزایش نرخ بنزین سیاستی بود که از سوی سران سه قوه تصویب شد و رهبر معظم انقلاب نیز آن را تایید کردند تا از قاچاق بنزین جلوگیری شود.

وی ادامه داد: با این حال بعد از افزایش نرخ بنزین، مقرر شده قیمت هیچ کالایی افزایش نیابد و در خصوص نرخ کرایه تاکسی‌ها نیز باید طبق سیاست کشوری عمل کرد.

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه در شرایط فعلی نباید قیمت‌ها افزایش یابد، متذکر شد: قیمت‌ها از سوی نهادهای مربوطه رصد می‌شود و افزایش کرایه تاکسی می‌تواند زندگی مردم را تحت الشعاع قرار داده و بار روانی منفی بر جامعه داشته باشد، بنابراین به صلاح نیست و آرامش مردم و جامعه در اولویت قرار دارد.

وی در خصوص بهسازی آسفالت خیابان‌های تبریز گفت: کندی روند بهسازی آسفالت خیابان‌های شهر به دلیل وضعیت آب و هوایی است، سردی هوا باعث شده عملیات به کندی صورت بگیرد.

بابایی‌اقدم اذعان داشت: واحد کارخانه آسفالت نیز با مشکل تامین مصالح مورد نیاز مواجه است، با این حال به زودی لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌های اصلی به اتمام می‌رسد.

بنزین تاکسی جامعه شورای شهر قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر