کد خبر: 838208 A

راستگو خبرداد:

معاون سیاسی- امنیتی استاندار و رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی در استان از دهم آذر ماه جاری آغاز می‌شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، علیار راستگو روز دوشنبه در جمع خبرنگاران‌گفت: نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در آذربایجان شرقی می‌توانند از دهم تا شانزدهم آذر ماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۸ عصر برای ثبت نام به مراکز حوزه‌های انتخابیه مراجعه کنند. 

وی از نامزدهای انتخاباتی خواست تا برای سهولت ثبت نام و اجتناب از هرگونه معطلی به هنگام مراجعه برای ثبت نام، مدارک اعلام شده و لازم از قبیل کارت ملی، شناسنامه، عکس و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن را به همراه داشته باشند. 

معاون سیاسی - امنیتی استاندار آذربایجان شرقی در پاسخ به این سئوال که آیا امکان تمدید زمان ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس وجود دارد، گفت: از نظر قانونی، ثبت نام در چارچوب زمانبندی از قبل اعلام شده انجام می شود. 

وی ادامه داد: ۱۳ مرکز حوزه انتخابیه در ۲۱ شهرستان آذربایجان‌شرقی برای ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم وجود دارد. 

راستگو همچنین در پاسخ به سئوالی درباره آمار احتمالی نامزدهای انتخابات مجلس در آذربایجان شرقی گفت: پیش بینی ها حاکی از استقبال گسترده نامزدهای انتخابات در شهرستان های ۲۱ گانه استان است. 

آذربایجان شرقی با ۳.۹ میلیون نفر جمعیت ۱۹ کرسی نمایندگی در خانه ملت دارد.

انتخابات مجلس کارشناسی ارشد مجلس شورای اسلامی معاون سیاسی امنیتی استاندار رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر