کد خبر: 834054 A

استاندار آذربایجان شرقی در صحن علنی شورا:

استاندار آذربایجان شرقی هماهنگی و همدلی شورای شهر و شهرداری تبریز را مایه سربلندی دانست و گفت: برای جبران برخی مشکلات موجود باید تلاش بیش تری انجام داد.

به گزارش خبرنگارایلنا، محمدرضا پورمحمدی در صد و چهل و ششمین جلسه (علنی) فوق العاده شورای شهر تبریز با اشاره به اینکه منتخبین شهروندان در شورای شهر، در قالب هم فکری و تعامل با دیگر نهادها امور مرتبط با شهر را با کمترین کاستی پیش می برند، گفت: در صورت ادامه این روند  شاهد تحولات اساسی در سطح شهر تبریز خواهیم بود.

وی درباره عملکرد شهرداری تبریز گفت: عملکرد شهرداری زمانی مشخص می شود که آسفالت، فضای سبز، خدمات شهری و بسیاری از اقدامات مرتبط با مدیریت شهری در فضای شهر نمود پیدا کند.

پورمحمدی ادامه داد: دو بحث حاشیه نشینی و حمل و نقل از مواردی  است که به رغم تاکید رئیس محترم جمهوری، در تبریز هنوز به طور کامل برطرف نشده است.

استاندار آذربایجان شرقی از زلزله اخیر به عنوان یک گوشزد یاد کرد و افزود: اگر این زلزله در تبریز اتفاق می افتاد قطعا حاشیه نشینان با وضعیت فعلی مسکن، دچارمشکلات بسیاری می شدند.

وی با اشاره به اقدامات استانداری آذربایجان شرقی در مناطق زلزله زده، گفت: خوشبختانه وضعیت در این مناطق از نخستین ساعات وقوع حادثه تحت کنترل است.

 

آذربایجان شرقی شورای شهر شهرداری صحن علنی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر