سرخط خبرها:
کد خبر: 830580 A

در بازدید شبانه عضو مجلس خبرگان رهبری از شرکت ماشین سازی؛

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با حضور سرزده در شرکت ماشین سازی، ضمن بازدید سه ساعته از خط تولید، پای صحبت ها و مشکلات کارگران، مدیران نشست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله هاشم زاده هریسی در بازدید از خط تولید شرکت ماشین سازی با اشاره به تاریخچه آشنایی خود با این مجموعه، عنوان داشت: بنده قبل از انقلاب به جهت مبارزاتی که با رژیم طاغوت داشتم، همواره مسائل کارگری و کارخانه ها را دنبال می کردم و بعد از انقلاب نیز به تبع مسئولیت هایی که در کشور و حتی استان داشتم، پیگیر فعالیت های این شرکت بودم.

وی افزود: هدف بازدید بنده از این شرکت، صرفا تذکر به مسئولان و آگاهی مردم است چرا که مسئولان باید بدانند که امروز صنعت ماشین سازی نه تنها حیثیت آذربایجان، بلکه حیثیت کل نظام است.

IMG-20191104-WA0002

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: متاسفانه با عدم توجه مسئولین در واگذاری غیر کارشناسی این شرکت مشکلاتی به وجود آمد که نزدیک بود این صنعت نابود شود.

هریسی ادامه داد: مسئولان امروز باید به   هل من ناصر ینصرنی   ماشین سازی لبیک گفته و هر کسی که توانایی دارد باید گوشه ای از کار را بگیرد و در جهت رفع مشکلات این مجموعه تلاش کند چرا که هم اکنون این شرکت محل کسب و کار و ارتزاق هزاران خانواده است.

وی با بیان اینکه اعتماد به مدیریت جوان در این شرکت، می تواند راهکار هوشمندانه ای باشد، تصریح کرد: اعتماد به جوانان اولویت اول کشور است و امروز در این مجموعه با مدیریت جوان شاهد تلاش های جهادگونه در چار چوب توسعه تولید هستیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری در پایان ابراز داشت: بنده از هر گونه پیگیری و حل مشکلات مجموعه در وزارت خانه متبوعه و سایر وزارت خانه ها، نهاد ها و ادارات دریغ نکرده و کنار کارگران و مدیران ماشین سازی هستم.

آذربایجان شرقی عضو مجلس خبرگان رهبری کارشناسی مجلس خبرگان رهبری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر