کد خبر: 828957 A

سرمربی استقلال در نشست خبری قبل از بازی با تراکتور:

سرمربی تیم استقلال گفت: استادیوم تراکتور از داغ ترین و پرشور ترین استادیوم های ایران است ولی زمانی که تیم بزرگی مانند استقلال در زمین بازی خواهد کرد هیچ ترسی از هواداران نخواهیم داشت واز آنها انرژی خواهیم گرفت

به گزارش خبرنگار ایلنا؛آندره آ استراماچونی سرمربی تیم استقلال تهران در کنفرانس خبری قبل از بازی با تراکتور اظهارکرد: تراکتور یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است که یکی از بهترین مربی ها را در اختیار دارد و از لحاظ مالی باشگاه خوبی در لیگ هستند.

استراماچونی گفت: بازیکنان ملی پوش این تیم دارای بیش از 200 بازی ملی هستند و این نشان دهنده خوب بودن بازیکنان تراکتور است.

 وی ادمه داد: من تازه به لیگ ایران آمده ام و اوایل فصل کمی مشکل داشتیم برای درست کردن تیم که با گذشت زمان شرایط فرق کرد و زمان نیاز داریم تا پیشرفت کنیم و به شرایط مد نظر خود برسیم. فردا برای من و تیم یک تست بسیار مهم است که خودمان را بسنجیم و کار سختی را داریم تا با امتیاز به تهران برگردیم.

وی ادامه داد: متاسفانه از اطراف مشکلات بسیاری را داریم و خیلی چیز ها تغییر پیدا کرده است که دوست ندارم در خصوص مشکلات صحبت کنم و امیدوارم فردا نمایش خوبی را در زمین بازی داشته باشیم.

وی گفت: برای این بازی با بهترین شرایط خود نرسیدیم و داریوش شجاعیان و روزبه چشمی دو بازیکن اصلی خود را هفته پیش از دست دادیم و این کمی کار ما را سخت خواهد کرد. فردا هر کسی لباس استقلال را می پوشد تمام توان خود را به کار خواهد برد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شنیدم که استادیوم تراکتور از داغ ترین و پرشور ترین استادیوم های ایران است ولی زمانی که تیم بزرگی مانند استقلال در زمین بازی خواهد کرد هیچ ترسی از هواداران نخواهیم داشت و از هوادارن انرژی خواهیم گرفت. من به خاطر تاریخچه و نام استقلال به ایران آمده ام اگر چه مشکلات زیادی داریم ولی کار خود را انجام خواهیم داد تا استقلال را موفق ببینیم.

 

استقلال انرژی بازی زمین مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر