کد خبر: 828954 A

دنیزلی در نشست خبری قبل بازی با استقلال مطرح کرد:

سرمربی تیم تراکتور گفت:فردا با یک رقیب دیرینه بازی خواهیم داشت و آرزومندیم برای تماشاگران بازی خوبی ارائه بدهیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل از بازی مقابل استقلال تهران اظهار کرد: به هفته نهم لیگ رسیدیم، در این هشت هفته‌ ای که گذشت، امتیازاتی که به دست آوردیم برای ما ایده آل بود.

دنیزلی گفت: فردا با یک رقیب دیرینه بازی خواهیم داشت و آرزومندیم برای تماشاگران بازی خوبی ارائه بدهیم. به جزسوگیتا، تمام بازیکنانم برای این مسابقه آماده هستند. این بازیکن بیمار شده و در بازی فردا غایب است. به هر حال می‌خواهم تمام بازیکنام در سلامتی به سر ببرند.

وی افزود: چنانچه که می دانید اشکان در تمرین تیم ملی مصدوم شده بود ولی چند روز است با تیم تمرین می‌کند. ما چند روز است که مشغول تمرین هستیم و اطلاع داریم که استقلال چند هفته است نتایج خوبی را کسب می کند و ما تدابیری را برای این دیدار سخت خواهیم داشت تا نتیجه خوبی را کسب کنیم. بازیکنان من هر چیزی را که خواسته ایم را به خوبی در زمین انجام خواهند داد.

وی ادامه داد: ما در هشت هفته لیگ برتر پنج بازی را خارج خانه پشت سر گذاشته ایم و امتیاز خوبی را کسب کرده ایم. شکست جزئی از فوتبال است و هفته گذشته مغلوب شدیم ولی تلاش خود را خواهیم کرد تا نتایج خوبی را درادامه لیگ کسب کنیم. تیمی جوان مقابل ما بازی خواهد کرد ولی تیم ما هم زیاد پر سن و سال نیست. ما برای کسب امتیاز از اهرم های متفاوتی استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما دوست داریم پرشور ها خوش باشند و بازی خوبی را تماشا کنند ولی اگر شکست هم بخوریم لیگ تمام نمی شود و راه خود را ادامه خواهیم داد. ما قدرت این را داریم که تمامی تیم ها را در زمین خودمان و آنها ببریم.

دنیزلی گفت: در تمام دنیا فوتبال طرفدار دارد چون یک بازی است که نتیجه آن از قبل مشخص نیست ولی در نود دقیقه نمی شود تیم را سنجید و قضاوت کرد.

 

استقلال بازی تیم ملی سرمربی تیم فوتبال فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر