کد خبر: 825404 A

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز:

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: دفاعیات شهردار تبریز در جلسه بررسی طرح تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری نقش مهمی در تصویب و ابلاغ بخشنامه داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا،کریم صادق زاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سخنان شهردار تبریز و دفاعیات او از طرح ساماندهی نیروهای شهرداری نقش مهمی در تصویب و ابلاغ این طرح داشت گفت: اگرچه این بخشنامه تنها در خصوص کارکنان دولت به تصویب رسیده اما امیدواریم تا پایان مجلس شورای اسلامی این طرح در خصوص تمام کارکنان حوزه خدماتی و صنعتی نیز اعمال شود.

او با اشاره به حضور شهردار تبریز در جلسه بررسی طرح به عنوان نماینده شهرداران کشور افزود: دفاع شهردار تبریز باعث شد که این طرح پس از سال ها تلاش برای اجرای به شهرداری ها ابلاغ شود.

سخنگوی شورای شهر تبریز گفت: این طرح با تمام مشکلات موجود ابلاغ شده و برای اجرای صحیح آن باید تمام تلاش خود را به کار ببریم.

کریم صادق زاده گفت: اصلاح قانون قراردادهای کار موقت در اختیار مجلس شورای اسلامی است و امیدواریم مجلس در خصوص این نگرانی جامعه کارگری اقدام کند.

 وی ادامه داد: در گام اول ایثارگران و دارندگان تحصیلات دانشگاهی ساماندهی شده و در گام های بعدی بقیه کارکنان خدماتی شهرداری ساماندهی می شوند.

عضو شورای شهر تبریز تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری را تحول اساسی در شهرداری های کشور دانست و اظهار داشت: با آزمون های مختلف میزان کارآمدی نیروها مشخص خواهد شد.

 

شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری مشکلات کارکنان دولت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر