کد خبر: 819267 A

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز؛

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه تبریز یکی از امن‌ ترین‌ شهرهای دنیا است، گفت: امنیت موجود در کشور مرهون مجاهدت های مقتدرانه نیروی انتظامی است.

به گزارش ایلنا، شهرام دبیری در صد وچهلمین جلسه علنی شورای شهر تبریز با تبریک هفته نیروی انتظامی‌ و قدردانی از فعالیت‌های نیروی‌ انتظامی‌ استان‌ اظهار داشت: مجاهدت های مقتدرانه  نیروی انتظامی، متضمن امنیت و آرامش شهروندان است.

وی با بیان اینکه مردم در زمینه کیفیت و خدمات دریافتی گذرنامه راضی هستند،  گفت: در زمینه‌های مختلف به خصوص در زمینه‌های اجتماعی می‌توان‌ با نیروی انتظامی‌ و دادگستری تبریز به جهت کاهش مشکلات اجتماعی همکاری کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به مشاوره‌های اجتماعی نیروی انتظامی‌ فعالیت این نیرو  را امنیت آفرین  عنوان کرده و آن ها را موجب‌ ایجاد حس امنیت در مردم دانست‌.

وی با اشاره به اهمیت وجود نیروی راهنمایی و رانندگی در شهر برای ایجاد نظم و امنیت، تصریح کرد : تا یک ماه آینده قرار داد ایجاد سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز اجرایی می‌شود.

دبیری در جلسه امروز شورای شهر تبریز با بیان اینکه شورای شهر اجازه تخفیف در عوارض نوسازی را ندارد، عنوان داشت: عوارض نوسازی مصوبه مجلس شورای اسلامی است و در هیئت دولت تصویب می شود.

وی ادامه داد: بر اساس قانون، شورای شهر هیچگونه اختیار و اجازه ای مبنی بر اعمال تخفیف در عوارض نوسازی را ندارد.

دبیری یاد آور شد: بر این اساس شهروندان جهت درخواست تخفیف عوارض نوسازی به شورا مراجعه نکنند.

به گفته وی، شورای شهر فقط می تواند در بحث تخفیف عوارض پسماند به میزانی مشخص تاثیرگذار باشد.

 

دبیری شورای پنجم تبریز شورای شهر وشهرداری تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر